ייצוג נפגעי תאונות דרכים – שניאורסון ושות'

מייצגים נפגעי תאונות דרכים ואת בני משפחותיהם. אנו בעלי הידע המקצועי והניסיון, הדרושים על מנת לוודא שנפגע תאונת דרכים יקבל את כל הפיצויים המגיעים לו, מחברת הביטוח, מהמוסד לביטוח לאומי, ומהרשויות. אנחנו יודעים שתאונת דרכים הינה אירוע קשה, שמשפיע על כל תחומי החיים של הנפגע ובני משפחתו. אנו בעלי מומחיות ויכולת להשיג עבורכם את הפיצוי המקסימאלי בזמן הקצר ביותר, בלי לשכוח שמדובר באדם שנפגע, ולא במספר תיק. אנחנו מטפלים במשך שנים בנפגעי תאונות דרכים, החל מפגיעות קלות יחסית, וכלה בפגיעות קשות וקטלניות, תוך כדי ליווי ותמיכה צמודים לנפגע ולמשפחתו, עד לקבלת מלוא הפיצוי.

תאונות קשות וקטלניות, תאונות מרובות נפגעים, בני משפחה שנפגעו בתאונה, תאונות שבעקבותיהן נדרשת אפוטרופסות, קבלת תשלומים תכופים מחברות ביטוח וניהול הליכים מול המוסד לביטוח לאומי, מינוי מומחים רפואיים בבית המשפט ומלחמה על כל חוות דעת, מומחים שיקומיים ותחשיבי נזק במקרים סבוכים, תאונות דרכים של חיילים, תאונות דרכים בעבודה, אנו מנוסים בטיפול בתיקים אלה בבתי משפט בכל הארץ.

אנחנו מעודכנים בכל חידושי החקיקה ופסקי הדין, כדי להגיש לבית המשפט תחשיב נזק אשר על פיו תקבלו את כל רכיבי הפיצוי, כולל הפסד השתכרות, שנים אבודות, הפסדי צבירה לפנסיה, כאב וסבל, סיעוד, התאמת מקום מגורים, ניידות, עזרת צד ג', טיפולים וצרכים רפואיים שאינם כלולים בסל הבריאות ועוד.

מתוך הבנה לצרכיכם כנפגעים או כבני משפחה של נפגע או הרוג, אנו ערוכים ללוות אתכם ברגעים הקשים, להסביר לכם את משמעותו של כל אחד מרכיבי התביעה בהתאם לחוקים ולפסקי הדין, לשתף אתכם בניהול התיק, להעביר אליכם דיווחים שוטפים ולשרת אתכם במסירות, עד לקבלת מלוא הפיצוי.

לחצו כאן לעיון במדור המאמרים שלנו, דוגמאות של פסקי דין בהם זכינו עבור לקוחותינו ומבחר כתבות בעיתונות ובתקשורת.

להשארת הודעה מחוץ לשעות העבודה