תביעות ביטוח סיעוד – א. שניאורסון ושות'

חברת הביטוח מסרבת לשלם ביטוח סיעודי ? לאחר שנים של תשלום פרמיה, חברת הביטוח מתחמקת וטוענת, בשעת צרה, שאבא או אמא בריאים ומסוגלים לבצע את כל 6 הפעולות מתוך הרשימה בפוליסה ? אבא או אמא מצויים במצב של תשישות נפש וחברת הביטוח מסרבת להכיר בכך ?

אנחנו מייצגים, בהצלחה רבה, מבוטחים בביטוח סיעודי, ואת בני משפחותיהם, על מנת לקבל מחברת הביטוח את מלוא הסכומים שאתם זכאים לקבל.

משרד א. שניאורסון ושות' פועל בשיתוף פעולה עם מיטב המומחים הרפואיים, בתחומי סיעוד, גריאטריה, נוירולוגיה ועוד. במשרדנו הניסיון והידע לבדוק את הפוליסה, ובהתאם למצב הרפואי של המבוטח הסיעודי, לוודא מהן כל הזכויות והסכומים שאתם זכאים לקבל מחברת הביטוח. אנו יודעים לבנות את כתב התביעה, בצירוף חוות דעת רפואיות מתאימות, באופן שניתן יהיה לקבל עבורכם את כל הסכומים המגיעים לכם, וכך שיחייב את חברת הביטוח לשלם גם את שכרו של המומחה הרפואי ואת שכר טרחתנו.

חשוב לדעת ולזכור – סירוב של חברת הביטוח לשלם ביטוח סיעודי אינו סוף פסוק. הרופא מטעם חברת הביטוח אינו רופא מטעמכם. חשוב להסתייע במשרד עורכי דין, על מנת להבין איך מתנהלת חברת הביטוח, לדעת מהן הזכויות שמגיעות לכם, ולפעול למימוש כל הזכויות.

במקרים רבים שבהם חברת הביטוח סירבה לשלם, הצלחנו להשיג למבוטח תגמולי ביטוח למשך שנים רבות, גם בתיקים שנראו חסרי סיכוי !

אנו מנהלים תביעות נגד חברות ביטוח בבתי משפט ברחבי הארץ, וכשאפשר, גם מנהלים עבורכם מו"מ מול חברת הביטוח, על מנת לקצר עבורכם את התהליך. זאת, בשיתוף מיטב המומחים בארץ, במגוון תחומים רפואיים וביטוחיים, כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר בתיק שלכם.

פרסומים, מאמרים והרצאות:

עורך דין ארז שניאורסון נחשב כמומחה בדיני ביטוח. מאמרים פרי עטו מתפרסמים באפיקים שונים, וביניהם השבועון עדיף, ידיעות אחרונות, מעריב, גלובס, The Marker ועוד. עורך דין שניאורסון מרצה במסגרות שונות כגון המכון להשתלמויות עורכי דין של לשכת עורכי הדין, יעוץ למשרדי עורכי דין ועוד.

לחצו כאן לעיון במדור המאמרים שלנו, דוגמאות של פסקי דין בהם זכינו עבור לקוחותינו ומבחר כתבות בעיתונות ובתקשורת.