נזקי אש ועשן – א. שניאורסון, דיאב ושות'

נזקי שריפות הינם במקרים רבים נזקים קשים, בסכומים גבוהים, ולצערנו גורמים לעתים גם לפגיעות בנפש.

נזקי שריפה עלולים להשאיר משפחה ללא דירה או בית, ואף ללא ניירת ומסמכים שנשרפו גם הם – מדובר בסיטואציה קשה. אנו פועלים על מנת לוודא שחברת הביטוח תשלם במהרה את מלוא תגמולי הביטוח, על מנת לסייע למשפחה לאחר נזק אש לחזור למסלול חיים סביר במהירות האפשרית.

בעסקים, הנזקים לרכוש הינם בדרך כלל גבוהים יותר, כאשר האש מכלה מלאים במיליוני ש"ח, מבנים סופגים נזק אשר מחייב הריסה ובניה מחדש, או שיפוץ מסיבי – מדובר בנזק אשר יכול למוטט עסק, אם לא יטופל במהירות וביעילות.

במקרים שבהם לא קיימת פוליסת ביטוח רלוונטית, יש לבדוק האם קיים גורם אשר ניתן לייחס לו רשלנות שגרמה לשריפה. אלו יכולים להיות ספק של מקרר, מזגן, מוצר חשמלי אחר, חברה שהתקינה מערכת כלשהי, ועוד ועוד.

משרדנו פועל בשיתוף פעולה עם חוקרי השריפות ומהנדסי החשמל הבכירים בישראל, בבניית תיק תביעה אשר יגדיל ככל שניתן את סיכוייו של הניזוק לקבל פיצוי כספי בסכום ריאלי ובזמן סביר.

חשוב לדעת ולזכור – סירוב של חברת הביטוח לשלם תגמולי ביטוח / דחיית כיסוי ביטוחי, כל אלה אינם סוף פסוק. בתיקים רבים בהם ייצגנו, המבוטח קיבל את מלוא תגמולי הביטוח, למרות שחברת הביטוח טענה לדחיית כיסוי ביטוחי.

במקרים רבים שבהם חברת הביטוח סירבה לשלם, הצלחנו להשיג למבוטחים את מלוא סכום הביטוח או את מרביתו, גם בתיקים שנראו חסרי סיכוי!

אנו מנהלים תביעות נגד חברות ביטוח בבתי משפט ברחבי הארץ, וכשאפשר, גם מנהלים עבורכם מו"מ מול חברת הביטוח, על מנת לקצר עבורכם את התהליך. זאת, בשיתוף מיטב המומחים בארץ, כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר בתיק שלכם.

פרסומים, מאמרים והרצאות:

עורך דין ארז שניאורסון הינו מומחה בדיני ביטוח. מאמרים פרי עטו מתפרסמים באפיקים שונים, וביניהם השבועון עדיף, ידיעות אחרונות, מעריב, גלובס, The Marker ועוד. עורך דין שניאורסון מרצה במסגרות שונות כגון המכון להשתלמויות עורכי דין של לשכת עורכי הדין, יעוץ למשרדי עורכי דין ועוד. עו"ד ארז שניאורסון הינו ראש ועדת בתי משפט בפורום חוקרי דליקות בישראל.

לחצו כאן לעיון במדור המאמרים שלנו, דוגמאות של פסקי דין בהם זכינו עבור לקוחותינו ומבחר כתבות בעיתונות ובתקשורת.

מדריך כיס

ביטוח נכון וניהול תביעה בפרויקט קבלני

חדש מהדפוס, קצר וברור, כל הטיפים החשובים!
רוצים עותק כמה עותקים? פנו אלינו ונשלח אליכם ללא כל עלות.

(הקישור לא עובד? פנו אלינו בצ'אט או במייל erez@srnlaw.com)

מדריך כיס

מונחי יסוד בעולם הבנייה והתשתיות

קראו בספר הדיגיטלי!

רוצים עותק פיזי? פנו אלינו ונשלח אליכם ללא כל עלות.

להבין ביטוח כל אחד יכול

ספר

להבין ביטוח
מאת עו"ד ארז שניאורסון

צוות המשרד