עורכי דין נזיקין – א. שניאורסון, דיאב ושות' מייצגים תובעים ונתבעים בתביעות נזיקין.

לא מייצגים חברות ביטוח.

אנו מייצגים בנזקי רכוש כגון שריפות, הצפות, פריצות, נזקים למבנים וכו'. בין אם מדובר בייצוג אדם פרטי או בייצוג חברה מסחרית, אנו עורכי דין נזיקין, בעלי הניסיון והמומחיות להשיג עבורכם את התוצאה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר. תביעת נזיקין יש לדעת לבנות: הוכחת הנזק, הוכחת גובה הנזק, הוכחת רשלנותו של המזיק וחובת הזהירות שלו, קשר סיבתי – את כל אלה יש להוכיח בטענות משפטיות ובחוות דעת של מומחים מהשורה הראשונה.

במשרדנו הידע והניסיון כדי להשיג עבורכם את הפיצוי הגבוה ביותר בתביעת נזקי רכוש אם אתם התובעים, או כדי להגן עליכם אם נתבעתם. אנו מטפלים בתיקי נזיקין מורכבים ומרובי צדדים, כולל הגשת הודעות צד ג' נגד נתבעים נוספים או צירוף נתבעים. אנו מנהלים תביעות נזיקין בבתי המשפט בכל הערכאות ברחבי הארץ.

יש לנו את הקשרים וההיכרויות עם כל המומחים הדרושים לניהול מוצלח של תיק נזיקין כגון שמאים, מהנדסים ומומחים בתחומים שונים, אשר עומדים לרשותך, התובע או הנתבע, לצורך ניהול יעיל של תביעה, אם לצורך קבלת פיצוי מקסימאלי ואם לצורך הגנה מפני תביעה.

עורכי הדין במשרדנו ערוכים לפעול מולכם בשקיפות מלאה, לשתף אתכם בניהול התיק, כולל דיווחים שוטפים וקבלת החלטות בניהול התיק המשפטי.

הניסיון הרב של עורכי הדין במשרדנו, מאפשר לנו להשיג עבורך המבוטח פיצוי מרבי בזמן הקצר ביותר. ברוב התיקים בהם אנו מייצגים, אנו מצליחים לאלץ את חברת הביטוח או הנתבעים האחרים להגיע לפשרה אשר מונעת את הצורך להמתין תקופה ממושכת לפסק דין. בין אם במו"מ ישיר, בין אם על ידי העלאת הטענות אשר יגרמו לשופט ללחוץ לפשרה – המטרה היא לסיים את התיק כמה שיותר מהר, על מנת שתקבלו את מלוא הפיצוי עם כמה שפחות תלאות משפטיות.

לחצו כאן לעיון במדור המאמרים שלנו, דוגמאות של פסקי דין בהם זכינו עבור לקוחותינו ומבחר כתבות בעיתונות ובתקשורת.

מדריך כיס

ביטוח נכון וניהול תביעה בפרויקט קבלני

חדש מהדפוס, קצר וברור, כל הטיפים החשובים!
רוצים עותק כמה עותקים? פנו אלינו ונשלח אליכם ללא כל עלות.

(הקישור לא עובד? פנו אלינו בצ'אט או במייל erez@srnlaw.com)

מדריך כיס

מונחי יסוד בעולם הבנייה והתשתיות

קראו בספר הדיגיטלי!

רוצים עותק פיזי? פנו אלינו ונשלח אליכם ללא כל עלות.

להבין ביטוח כל אחד יכול

ספר

להבין ביטוח
מאת עו"ד ארז שניאורסון

צוות המשרד