תביעות ביטוח חיים, ביטוח משכנתא, סיעוד – שניאורסון ושות'

חברת הביטוח מסרבת לשלם ביטוח חיים או ביטוח חיים אגב משכנתא ? לאחר שנים של תשלום פרמיה, חברת הביטוח מתחמקת וטוענת, בשעת צרה, שבהצהרת הבריאות לא סיפרו להם על מחלה או פציעה קודמת ? לאחר מוות, מתברר שסכום הביטוח נמוך מסכום יתרת ההלוואה ?

אנחנו מייצגים, בהצלחה רבה, בני משפחה של מבוטחים בביטוח חיים, על מנת לקבל מחברת הביטוח את מלוא הסכומים שאתם זכאים לקבל.

משרד שניאורסון ושות' פועל בשיתוף פעולה עם מיטב המומחים הרפואיים ומומחי חיתום. במשרדנו הניסיון והידע לבדוק את הפוליסה ואף לאתר אותה כשאין לכם העתק, ולוודא מהן כל הזכויות והסכומים שאתם זכאים לקבל מחברת הביטוח. אנו יודעים לבנות את כתב התביעה, בצירוף חוות דעת מתאימות, באופן שניתן יהיה לקבל עבורכם את כל הסכומים המגיעים לכם, וכך שיחייב את חברת הביטוח לשלם גם את שכר טרחתנו ואת כל יתר הוצאותיכם.

חשוב לדעת ולזכור – סירוב של חברת הביטוח לשלם ביטוח חיים אינו סוף פסוק. חשוב להסתייע במשרד עורכי דין, על מנת להבין איך מתנהלת חברת הביטוח, לדעת מהן הזכויות שמגיעות לכם, ולפעול למימוש כל הזכויות.

במקרים רבים שבהם חברת הביטוח סירבה לשלם, הצלחנו להשיג למשפחת המבוטח את מלוא סכום הביטוח או את מרביתו, גם בתיקים שנראו חסרי סיכוי !

אנו מנהלים תביעות נגד חברות ביטוח בבתי משפט ברחבי הארץ, וכשאפשר, גם מנהלים עבורכם מו"מ מול חברת הביטוח, על מנת לקצר עבורכם את התהליך. זאת, בשיתוף מיטב המומחים בארץ, במגוון תחומים רפואיים וביטוחיים, כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר בתיק שלכם.

פרסומים, מאמרים והרצאות:

עורך דין ארז שניאורסון נחשב כמומחה בדיני ביטוח. מאמרים פרי עטו מתפרסמים באפיקים שונים, וביניהם השבועון עדיף, ידיעות אחרונות, מעריב, גלובס, The Marker ועוד. עורך דין שניאורסון מרצה במסגרות שונות כגון המכון להשתלמויות עורכי דין של לשכת עורכי הדין, יעוץ למשרדי עורכי דין ועוד.

לחצו כאן לעיון במדור המאמרים שלנו, דוגמאות של פסקי דין בהם זכינו עבור לקוחותינו ומבחר כתבות בעיתונות ובתקשורת.